Obrázky

obrázek velký 14 x 14

obrázek velký 14 x 14

    Formát 14 x 14 cm. Ručně malovaný dekorační obrázek určený k zavěšení v interieru. Malováno voděodolnými barvami na sklo. Dodáváno v dárkovém balení. Čištění měkkým hadříkem.

Více

—————

obrázek velký 10 x 15

obrázek velký 10 x 15

    Formát 10 x 15 cm. Ručně malovaný dekorační obrázek určený k zavěšení v interieru. Malováno voděodolnými barvami na sklo. Dodáváno v dárkovém balení. Čištění měkkým hadříkem.

Více

—————

obrázek malý 9 x 9

obrázek malý 9 x 9

    Formát 9 x 9 cm. Ručně malovaný dekorační obrázek určený k zavěšení v interieru. Malováno voděodolnými barvami na sklo. Dodáváno v dárkovém balení. Čištění měkkým hadříkem.

Více

—————

obrázek ve stojánku 15 x 17

obrázek ve stojánku 15 x 17

    Formát 15 x 17 cm. Ručně malovaný dekorační obrázek v dřevěném stojánku. Malováno voděodolnými barvami na sklo. Dodáváno v dárkovém balení. Čištění měkkým hadříkem.

Více

—————

obrázky zabalené

obrázky zabalené

    Všechny obrázky jsou v dárkovém balení, v ochranném rámečku z přírodní vlnité lepenky a celofánovém sáčku opatřeném stužkou.

Více

—————

obrázek v dřevěném rámečku 13,5 x 18,5

obrázek v dřevěném rámečku 13,5 x 18,5

Formát 13,5 x 18,5. Obrázek malovaný na skle v  rámečku ze smrkového dřeva. Obrázek lze zavěsit či pověsit.

Více

—————


Popis

Obrázky jsou ručně malované, v desítkách motivů květinek, zvířectva a slunek, v několika formátech a barevných kombinacích. Určeny jsou pro zkrášlení jakéhokoli interiéru.

Originální obrázky jsou malované na skle o síle 2 mm, profesionálními syntetickými barvami od francouzské firmy Pébéo (výrobce garantuje světlostálost a voděodolnost barev).

Do rukou budoucích majitelů se dostávají ve formě dárkového balení: v ochranném rámečku z přírodní vlnité lepenky a celofánovém sáčku opatřeném stužkou.

Skutečné barvy obrázků se mohou z důvodu elektronického zpracování podkladů, nastavení vašeho monitoru apod. nepatrně lišit od zde uvedených snímků.


Důležité upozornění

Barevné  odstíny se mohou od skutečnosti nepatrně lišit!

/ designfection.com / optimalizace PageRank.cz